20 grudnia 2017

"Detective Tufnell and Balloon" Agnieszka Jaglińska Magdalena Gabinet NOVAE RES - Recenzja

Zapraszam do zobaczenia krótkiej recenzji dwujęzycznej książki dla dzieci pt. Detektyw Tufnell i Balon. W poszukiwaniu zaginionej muszli ślimakaOpis książki dostępny z tyłu okładki:

"Detektyw Tufnell i jego pies Balon mają za zadanie odnaleźć zaginioną muszlę ślimaka. W tym celu spróbują przeprowadzić dokładny wywiad z jej właścicielem, który... ma problemy z pamięcią. Na szczęście sympatyczny detektyw i na to ma swoje sposoby, sprytnie naprowadza ślimaka, aż ten przypomina sobie kolejne elementy historii.

Tekst opowiadania został napisany w języku angielskim i polskim. Bogato ilustrowana książka przeznaczona jest do pomocy w nauce języka angielskiego i adresowana przede wszystkim do dzieci w wieku 4-8 lat oraz do ich rodziców.
Detective Tufnell and his dog Balloon's task is to find the missing snail shell. In order to do this he'll have to perform a thorough interview with the owner, who unfortunately, has problems with his memory. Luckily, the sympathetic detective has his own ways of cleverly guiding the snail until he remembers more elements of the past.
Written in Polish and English, this richly illustrated book is designed to help you to learn English and is aimed at children aged between 4-9 and their parents."Do zobaczenia wkrótce!
Kornelia

----------------------------------------------------------------

Jeśli podobał Ci się mój wpis podziel się nim z innymi. 
Chętnie też przeczytam o Twoich doświadczeniach w komentarzu poniżej.

Kliknij by śledzić MojeDwujęzyczneDziecko na FacebookuYoutubieInstagramieTwitterze.