Kursy dla rodziców

Jak wiecie prócz bycia mamą jestem również nauczycielką języka angielskiego, praktykiem, metodykiem oraz właścicielem Akademii Angielskiego dla Dorosłych TOP-NOTCH

W Akademii prowadzę kursy konwersacyjne oraz biznesowe, współpracuję z firmami z całej Polski i zagranicy. Ze względu na pasję dotyczącą dwujęzyczności zamierzonej wprowadziłam tam również kurs konwersacji dotyczący macierzyństwa. Na kursie można wyćwiczyć mnóstwo naturalnych zwrotów w języku angielskim oraz polepszyć płynność w porozumiewaniu się na każdy temat. Zajęcia obejmują typowo "dziecięce" słownictwo, jednak są też na tyle elastyczne, że można poruszyć na nich każdy ważny dla nas temat, na który chcielibyśmy potrafić wypowiedzieć się w bardziej zaawansowany sposób.

Zajęcia są dla Ciebie, jeśli

  • spodziewasz się dziecka lub jesteś rodzicem próbującym wprowadzić w domu dwujęzyczność zamierzoną;
  • potrzebujesz wsparcia i motywacji, by utrzymać dwujęzyczność zamierzoną na założonym wcześniej poziomie;
  • jesteś rodzicem, który chce polepszyć swój poziom języka i porozmawiać o swojej codzienności;
  • chcesz pomóc swojemu dziecku w szkole;
  • chcesz ćwiczyć z dzieckiem język angielski;
  • podróżujesz z dzieckiem i chciałbyś swobodnie komunikować się z obcokrajowcami w języku angielskim.
Plan jest taki, by potrafić wypowiedzieć się zręcznie, szybko i inteligentnie, w sposób błyskotliwy, pomysłowy, twórczy, tak by umiejętnie przekazać wszystko na czym nam zależy i brzmieć przy tym naturalnie. Dzięki temu będziemy bardziej pewni siebie, a droga do pełnej dwujęzyczności będzie dla nas przyjemnością.

Jeśli jesteś zainteresowany i uważasz, że przydałaby Ci się pomoc i wparcie we wprowadzeniu dwujęzyczności w Twoim domu, zapisz się na jeden z kursów poniżej. Preferencje i wygodna kursantów stawiana jest na pierwszym miejscu, więc masz pewność, że zgłaszając się wraz z osobą zaprzyjaźnioną będziesz uczył się z nią w grupie:
Po wyborze kursu, zostaniesz przeniesiony na stronę Akademii Angielskiego dla Dorosłych TOP-NOTCH w celu wypełnienia formularza kontaktowego. Napisz jakie zajęcia Cię interesują i zostaw swój numer telefonu lub adres email. Skontaktuję się z Tobą w kolejnym dniu roboczym.