RECENZJE


Chcesz nauczyć dziecko angielskiego? Świetnie się składa! Na blogu znajdziesz mnóstwo pomysłów jak się do tego zabrać i z jakich materiałów korzystać, by w przyjemny, bezstresowy i naturalny sposób pozwolić swojemu maluchowi przyswoić język angielski.

Głównym celem bloga jest ocena dostępnych na rynku materiałów polsko i anglojęzycznych, których używam w codziennej zabawie z moją dwuletnią, dwujęzyczną córką. Będę na bieżąco publikować recenzje zabawek, gier, książek i płyt, które pomagają dziecku opanować oba języki jednocześnie.

Pokażę też jak bawić się z dzieckiem "po angielsku" i podsunę piosenki, wiersze i rymowanki, bajki, propozycje zabaw oraz słownictwo, którego używam w codziennych czynnościach. Pamiętajmy, każdy maluch opanowuje język otoczenia w kilka lat, nie boi się, nie ma oporów, jest ciekaw świata, a jego umysł jest chłonny jak gąbka. Nie zmarnujmy tego!

2 komentarze:

  1. Zawsze podziwiam rodzica, który dba o to, aby dziecko mówiło w obu językach, jeśli rodzice są z różnych krajów. jest to tak bardzo ważne, aby dziecko w obydwóch rodzinach mogło się porozumieć i aby znało swoje pochodzenie. Gratuluję! U mnie rodzina w 100% polska, ale zastanawiam się nad wysłaniem mojego młodzieńca na jakiś ciekawych kurs tutaj https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/kurs-angielskiego-dla-mlodziezy/

    OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w tym tygodniu: