10 listopada 2017

"KAPITAN NAUKA Karty obrazkowe: Angielski dla dzieci." wydawnictwo EDGARD - Recenzja

Karty obrazkowe (flashcards) przedstawione na filmie przeznaczone są dla dzieci od 6 do 9 roku życia, które nie miały wcześniej kontaktu z językiem angielskim. Polecałabym je również rocznym lub dwuletnim dzieciom dwujęzycznym.

Na filmie pokażę karty obrazkowe Kapitan Nauka wydawnictwa Edgard, a dokładniej "Czas Wolny" (zestaw różowy), "Świat wokół mnie" (zestaw niebieski) oraz "W domu i w szkole" (zestaw czerwony).Opis kart z tyłu opakowania:
"Zestaw zawiera:
- książeczkę z grami, ćwiczeniami i kolorowankami, - 104 kolorowe karty angielsko-polskie,

Zestaw kart obrazkowych opracowano specjalnie dla dzieci od 6 roku życia. Przeznaczony jest do nauki języka angielskiego w domu, w przedszkolu i szkole. Na kartach zamieszczono kolorowe zabawne ilustracje i podpisy po angielsku (awers) i po polsku (rewers). Łącznie komplet uczy aż 104 słówek.
- płyta CD z nagraniami słówek i piosenek. 104 kolorowe karty polsko-angielskie Książka z grami, kolorowankami i ćwiczeniami
Znajdują się w niej pomysły na 33 wspólne gry i zabawy z wykorzystaniem kart, kolorowanki, ćwiczenia na słownictwo, a także przydatny w praktyce zapis słówek i tekstów piosenek wraz z tłumaczeniem.
GRATIS płyta CD z nagraniami słówek i piosenek Znajdują się na niej wszystkie słówka i piosenki udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Dzięki nagraniom dzieci szybciej nauczą się poprawnej wymowy, będą lepiej rozumiały angielskie wypowiedzi i chętniej rozmawiały w języku obcym.
Karty mają wymiary 6,7 x 10 cm."


Do zobaczenia wkrótce!
Kornelia
----------------------------------------------------------------
Jeśli podobał Ci się mój wpis podziel się nim z innymi. 
Chętnie też przeczytam o Twoich doświadczeniach w komentarzu poniżej.

Kliknij by śledzić MojeDwujęzyczneDziecko na FacebookuYoutubieInstagramieTwitterze.