RECENZJE


Chcesz nauczyć dziecko angielskiego? Świetnie się składa! Na blogu znajdziesz mnóstwo pomysłów jak się do tego zabrać i z jakich materiałów korzystać, by w przyjemny, bezstresowy i naturalny sposób pozwolić swojemu maluchowi przyswoić język angielski.

Głównym celem bloga jest ocena dostępnych na rynku materiałów polsko i anglojęzycznych, których używam w codziennej zabawie z moją dwuletnią, dwujęzyczną córką. Będę na bieżąco publikować recenzje zabawek, gier, książek i płyt, które pomagają dziecku opanować oba języki jednocześnie.

Pokażę też jak bawić się z dzieckiem "po angielsku" i podsunę piosenki, wiersze i rymowanki, bajki, propozycje zabaw oraz słownictwo, którego używam w codziennych czynnościach. Pamiętajmy, każdy maluch opanowuje język otoczenia w kilka lat, nie boi się, nie ma oporów, jest ciekaw świata, a jego umysł jest chłonny jak gąbka. Nie zmarnujmy tego!

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dwujęzyczność dzieci to fajna sprawa i warto o to zadbać od małego. Zawsze można wysłać dziecko na jakiś dodatkowy kurs, który pomoże zebrać tą całą wiedzę. Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić szkołę https://lincoln.edu.pl/ która swoją siedzibę ma w Krakowie i w Warszawie.

    OdpowiedzUsuń

Najczęściej czytane w tym tygodniu: